GMS Pano, pano sektöründe öncü firma olmak için 2012 yılında, Mesut Tontaş tarafından kurulmuştur.

Pano sektöründe 1998’den bugüne dek elde ettiğimiz tecrübeyi, gelişimin ve mükemmeliyetçi büyümenin gereği olarak GMS Pano markası ile hayata geçirmeye başladık.Çözüm ortaklarımıza tesislerimize adım attığı andan itbaren iş disiplinimizi ve kalitemizi hissettirerek üst düzey üretimimizi gururla sunduk.

“Alet işler, el övünür!” fikriyle başladığımız serüvenimizin bugün geldiği noktada kendi tesisimizde tüm profesyonel üretim teknolojilerini kullanabiliyoruz. Teklif, proje, imalat ve test için kullanılan tüm araç ve aletlerimiz en son teknolojilere sahip profesyonel çözümler üretiyor. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerde en son teknolojileri kullanırken yüksek kalite standartlarını yakalıyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeyi seçerken uygun fiyatlılık, arızasızlık ve uzun ömürlülük prensiplerine göre hareket ediyoruz. Bu sebepten dolayı kullandığımız en küçük vidadan saca kadar tüm parçalarımızı özenle seçiyoruz. Yerli ve yabancı yabancı imalatçı firmaların üretim maliyetlerini azaltmak için seçtiği kalitesiz ve uzun ömürlü olmayan malzemeleri kullanmıyoruz. GMS Markalı panolarımızda bu sayede en yüksek kaliteye ulaşabiliyoruz.

Çalıştığımız tüm iş ortaklarımıza, işçilerimize ve ürünlerimize gösterdiğimiz ilgiden dolayı bir defa çalışmaya başladığımız tüm çözüm ortaklarımız ile uzun süreli ilişkiler kuruyor, her geçen gün anlaşmalarımızı büyüterek üretimimizi yükseltiyoruz. Tüm çözüm ortaklarımıza mühendis/müşavir iş arkadaşlarımız ile son yönetmelik , standart ve teknolojilerin bilgilerini aktarıyor, bu doğrultuda yapılması gereken düzeltmeleri ve düzenlemeleri tavsiye ediyoruz. Bu sayede tüm dünyada adından sıkça söz ettiren lider kuruluş oluyoruz.

Üretim tesislerimiz, gerek yabancı gerekse yerli bir çok çözüm ortağımız tarafından incelenmiş ve daha önce bu alanda bir tesis görmedikleri yönünde övgüler almıştır. Biz de bu övgüler doğrultusunda müşterilerimizin asgari standartlarda imalat isteklerine ve düşük fiyat politikalarına rağmen aldığımız tüm işleri en üst standartlar doğrultusunda üretmeye özen gösteriyoruz.

Gms Pano olarak ortaklarımız ve çalışanlarımız ile birlikte yaptığımız tüm sözleşmelere ömür boyu birlikteliklerimizin akdi gibi bakıyor ve tüm üretimimize büyük veya küçük diye ayırt etmeksizin aynı özeni gösteriyoruz.

Uygun Fiyat

Üretimini yaptığımız tüm ürünlerde uygun fiyatlı üretim yaparken, kalite ve yüksek standartlardan ödün vermiyoruz.

Yüksek Kalite

Ar-Ge alanında yaptığımız çalışmalar ile üretimini yaptığımız tüm ürünlerde yüksek kaliteye sahip hammadde kullanıyoruz.

İleri Teknoloji

Yüksek teknolojiye sahip aletlerimiz ile ürettiğimiz tüm ürünlerde geleceğin teknolojisini kullanıyoruz.

Memnun Müşteri

Çözüm ortaklarımızın tümüyle kurduğumuz sıkı ilişkiler sayesinde, mutlu müşteri ağımızı her geçen gün artırıyoruz.